SON DAKİKA

İSRAİL ÇARESİZ          ZORBALIKLA NEREYE?          TÜRKİYE GÜÇLÜ VE HAKLI          VİTES DEĞİŞTİRDİ          Sayı 823          KANDİL IŞİD TEHDİDİNDE          SÜNNÎ İSE DESTEK YOK!          AKP LEVHASI ÇÖPE          DÜNYADA TEK BAŞINA          SAYI 819         

Bugün: 18.12.2017

Dumandağ Yeniden Başkan

Dumandağ Yeniden Başkan
Mehmet Ali Dumandağ ve Mehmet Emin Ayaz`ın başkanlık için yarıştığı seçimlerde oyların büyük çoğunluğunu olan Mehmet Ali Dumandağ yeniden başkanlığa seçildi.04.05.2013 23:25

Elazığ Ticaret Borsası seçimleri bugün yapıldı. Mehmet Ali Dumandağ ve Mehmet Emin Ayaz`ın başkanlık için yarıştığı seçimlerde oyların büyük çoğunluğunu olan Mehmet Ali Dumandağ yeniden başkanlığa seçildi.


425 delegeden 358 delegenin oy kullandığı seçimlerde Mehmet Ali Dumandağ 259, Mehmet Emin Ayaz ise 119 oy aldı. 7 oy ise geçersiz sayıldı.


        Seçimlerinden ardından bir açıklama yapan Mehmet Ali Dumandağ, “Bize oy veren vermeyen herkese teşekkür ederim. gerçekten Emin Beyle seviyeli bir seçim kampanyası geçirdik. Kimseyi kırmadan seviyeli bir seçim geçirdik. Kaybeden yok, kazanan yok. Elazığ kazanmıştır. Hepimize hayırlı olsun. Emin beyle dün nasılsak bugün de yarın da öyle olacağız. Bize verilen oyların altında kalmayarak, hakkını vererek ilimize çok güzel hizmetler hedefliyoruz. kimsenin endişesi olmasın. Biz her zaman paylaşmaya, görüşmeye açık bir aileyiz. Herşeyin hayırlısı olsun. “diye konuştu.


        Mehmet Emin Ayaz ise konuşmasında: “Seçime renk kattığımızı düşünüyorum. Herhalde sayın başkanım da öyle düşünüyordur. Hayırlı olsun diyorum. çok adil çok düzenli bir seçim geçti. Üyelerimize hayırlı olsun diyorum. Başkanımı kutluyorum ve başarılar diliyorum “dedi.

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.