SON DAKİKA

İSRAİL ÇARESİZ          ZORBALIKLA NEREYE?          TÜRKİYE GÜÇLÜ VE HAKLI          VİTES DEĞİŞTİRDİ          Sayı 823          KANDİL IŞİD TEHDİDİNDE          SÜNNÎ İSE DESTEK YOK!          AKP LEVHASI ÇÖPE          DÜNYADA TEK BAŞINA          SAYI 819         

Bugün: 18.12.2017

EL-AZİZ`DEN ÖNAL`A İADE-İ ZİYARET

EL-AZİZ`DEN ÖNAL`A İADE-İ ZİYARET
Gazetemiz Sahibi Zeki Geçkil hafta içinde gazetemize nezaket ziyaretinde bulunan ETSO Meclis Başkanı Nuri Önal`a iade-i ziyaret yaptı.06.04.2013 16:50

Gazetemiz Sahibi Zeki Geçkil hafta içinde gazetemize nezaket ziyaretinde bulunan ETSO Meclis BaşkanıNuri Önal’a iade-i ziyaret yaptı.

Yeni ETSO Binasında Cuma günü saat 15:30’da gerçekleşen ziyarette yerel ve ulusal güncel konular değerlendirildi, ilimiz ekonomisi üzerine fikir alışverişi yapıldı.

Konuklarına yaptıkları ziyaret için teşekkürlerini ileten ETSO Meclis Başkanı Nuri Önal ETSO olarak yaptıkları çalışmaları anlattı, yeni hizmet binası hakkında bilgiler verdi.

Gazetemiz Sahibi Zeki Geçkil gösterdiği ilgiden ötürü ETSO Meclis Başkanı Önal’a teşekkürlerini ileterek Elazığ’ın kalkınmasında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın önemine dikkat çekti.

Yaklaşık bir saat süren ziyaretin ilerleyen dakikalarında ETSO Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Etem Yalın da katıldı. Ziyarette Elazığ ekonomisi, kalkınması ve medyaya düşen görevler üzerine konuşuldu.

Haber– Foto: Osman Gürses

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.