SON DAKİKA

İSRAİL ÇARESİZ          ZORBALIKLA NEREYE?          TÜRKİYE GÜÇLÜ VE HAKLI          VİTES DEĞİŞTİRDİ          Sayı 823          KANDİL IŞİD TEHDİDİNDE          SÜNNÎ İSE DESTEK YOK!          AKP LEVHASI ÇÖPE          DÜNYADA TEK BAŞINA          SAYI 819         

Bugün: 18.12.2017

İŞGEM`den Girişimcilere İş Fırsatı

İŞGEM`den Girişimcilere İş Fırsatı
Elazığ İşgem`de 60 m2 ile 820 m2 arasında değişen 7 işyerinin yeni girişimcilerini beklediği açıklandı.09.04.2013 12:14


Elazığ İşgem`de 60 m2 ile 820 m2 arasında değişen 7 işyerinin yeni girişimcilerini beklediği açıklandı.


Elazığ İŞGEM İcra Kurulundan yapılan açıklamada; “Elazığ İşgem; imalat fikri olan ve bu düşüncesini hayata geçirmek ve işini geliştirmek isteyen girişimcileri destekleyen, girişimcilere işyeri kurma ve kendi işinin sahibi olma fırsatları sunan bir kuruluştur. 

En fazla 5 yıllığına girişimcilere kiralanacak olan bu işyerleri için belirlenen m2 fiyatları ilk 3 yıl için 2.60 TL, 4. yıl için 3 TL, 5. yıl için 3.5 TL`dir.

Elazığ İŞGEM’in amacı, projesi ve gelişme potansiyeli olan girişimcileri desteklemek, büyütmek ve Elazığ’ın kalkınmasına katkı sağlamaktır.

Amacı geleceğin sanayici ve iş adamlarını yetiştirmek olan İŞGEM, işletmelere verdiği destek için kar amacı taşımamaktadır ve İŞGEM’in kapıları yeni fikri olan bütün girişimcilere açıktır.

Elazığ İŞGEM`e başvurarak; KOSGEB hibe ve kredilerden faydalanabilir, Uygun koşullarda işiniz için mekan ayarlayabilir, Yönetim danışmanlığı hizmeti alabilir, Ortak ofis ekipmanı desteklerinden faydalanabilir, Ofis hizmetlerini ortak mekandan yürütebilir, Tanıtım, reklam ve pazarlama desteklerinden yararlanabilirsiniz. 

Daha detaylı bilgiyi Malatya yolu 8.km de bulunan Elazığ İŞGEM’den ve 2483510 nolu telefondan alabilirsiniz” denildi.

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.