SON DAKİKA

İSRAİL ÇARESİZ          ZORBALIKLA NEREYE?          TÜRKİYE GÜÇLÜ VE HAKLI          VİTES DEĞİŞTİRDİ          Sayı 823          KANDİL IŞİD TEHDİDİNDE          SÜNNÎ İSE DESTEK YOK!          AKP LEVHASI ÇÖPE          DÜNYADA TEK BAŞINA          SAYI 819         

Bugün: 18.12.2017

MEHMET EMİN AYAZ: BAŞKANLIĞA TALİBİM

MEHMET EMİN AYAZ: BAŞKANLIĞA TALİBİM
İş adamı Mehmet Emin Ayaz 4 Mayıs’ta yapılacak Ticaret Borsası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.18.04.2013 00:00İş adamı Mehmet Emin Ayaz 4 Mayıs’ta yapılacak Ticaret Borsası Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Akgün Otel’de saat 11:00’de düzenlenen kahvaltılı basın toplantısına Ticaret Borsası Başkan Adayı Mehmet Emin Ayaz ve çalışma arkadaşları katıldı.


Kahvaltı öncesi yaptığı basın açıklamasında 4 Mayıs’ta yapılacak Ticaret Borsası Başkanlık seçimlerinde aday olduğunu açıklayan Ayaz uzun yıllar üyesi olduğu borsaya artık başkan olmak istediğini belirtti.

Ticaret Borsası Başkan Adayı Mehmet Emin Ayaz’ın basın açıklamasının tam metni şöyle:

Bugün burada Ticaret Borsasının 4 Mayıs ta  yapılacak seçimlerinde Borsa Başkanlığına  aday olduğumu  kamuoyuna açıklamak üzere toplanmış bulunuyoruz. Uzun yıllardır Ticaret Borsanın bir üyesi olarak ticaret hayatının içerisinde olmam, Borsa üyelerinin teşvikiyle,  bilgi becerisi ve tecrübesi yüksek ekibimizle birlikte bu hizmeti en iyi şekilde yürüteceğimize inandığımızdan,  bu göreve talip olduk. İlimizi her platformda en yüksek, en iyi ve anlaşılır bir şekilde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.  Bu güne kadar arkadaşlarımızla birlikte seçim çalışmalarını sürdürmekteydik. Bu durum kamuoyunun bir kısmı ile borsa üyelerimiz tarafından bilmekteydi.  Bizler değerli basınımızın karşısına öncelikle seçim çalışmalarını başlatıp seçim tarihinin açıklanmasından sonra çıkmayı planladığımızdan,  seçim tarihinin de geçen hafta kamuoyuna açıklanması üzerine, sizlerin huzuruna çıkmış bulunuyoruz.  

Bizler genç, dinamik ve profesyonel bir ekiple çıtayı daha yüksek tutarak, hukuk kuralları çerçevesinde hukukun ve kamu yararlarının üstünlüğünü kişilerin üstünlüğünün önünde tutarak, görevimizi ilimiz için uygun projelerle sürdürmeye çalışacağız. Bu seçim süreci sonunda elbette kaybeden ve kazanan olacaktır. Hepimiz bu şehirde ticaretle uğraşan insanlarız birbirimizin yüzüne bakıyoruz ve alış veriş yapıyoruz.  Her halükarda herkesi kucaklayacağız.  Bu İlimiz için yapılan bir hizmet yarışıdır.  Bu hizmet yarışında bizler de varız.

Seçim sürecinde bize teslim edilen listelerle tüm Ticaret Borsası üyelerine bire bir ulaşmaya çalışacağız. Teslim edilen listelerden sonra yapılan kayıtlar ile askıya alınan üyelerden oy kullanmak için yasal işlemlerini yerine getirenlerin işlemlerinin tamamlanıp, oy kullanmalarını sağlayacak şekilde oluşan listeleri de en kısa sürede Borsa yetkililerinden tarafımıza verilmesini ve bu hususta herhangi bir zorluk çıkarmamalarını,  usulsüz üye kaydı yapmamalarını beklemekteyiz.

Bu vesile ile bugüne kadar Borsada görev alıp da ilimiz ve memleketimiz için şahsi çıkarlarının ötesinde Allah için bir çivi çakan herkese teşekkür ederiz.

Yapılacak Borsa seçimleri sürecinde tüm üyelerimizin 4 Mayıs 2013 günü yapılacak seçimlere iştirak ederek, temsil gücü yüksek ve tecrübeli ekibimize desteklerini bekler, Cenab-ı Allah’tan hakkımızda hayırlı olmasını temenni eder,  her ne olursa olsun sağduyunun hakim olması ve kazanması temennisi ile herkese sevgi ve saygılarımı sunar, katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim.  

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.