SON DAKİKA

İSRAİL ÇARESİZ          ZORBALIKLA NEREYE?          TÜRKİYE GÜÇLÜ VE HAKLI          VİTES DEĞİŞTİRDİ          Sayı 823          KANDİL IŞİD TEHDİDİNDE          SÜNNÎ İSE DESTEK YOK!          AKP LEVHASI ÇÖPE          DÜNYADA TEK BAŞINA          SAYI 819         

Bugün: 18.12.2017

AKP ELAZIĞ'DA 4 İLÇE TEŞKİLATI NI FESHETTİ!

AKP ELAZIĞ'DA 4 İLÇE TEŞKİLATI NI FESHETTİ!
AKP Elazığ teşkilatı İlçe ve Belde Belediye Başkan adaylarını açıklamasını beklerken, yaklaşık 1.5 ay önce görevden alınacağı açıklanan Baskil, Sivrice, Alacakaya ve Ağın İlçelerinin ilçe Başkanlarının görevden alınmaları onaylandı..21.01.2014 19:27
*******************************************************************************************

Akp’de Seçim Öncesi Elazığ'a Operasyon…

4 İLÇE TEŞKİLATI FESHEDİLDİ!

AKP Elazığ teşkilatı İlçe ve Belde Belediye Başkan adaylarını açıklamasını beklerken, yaklaşık 1.5 ay önce görevden alınacağı açıklanan Baskil, Sivrice, Alacakaya ve Ağın İlçelerinin ilçe Başkanlarının görevden alınmaları onaylandı.

AKP Elazığ Teşkilatı; İlçe ve Belde Belediye Başkan adaylarını açıklamasını beklerken, performansları yetersiz bulunan Baskil, Sivrice, Alacakaya ve Ağın İlçelerinin İlçe teşkilatlarının beklenen istifası gelmeyince görevden alma yoluna gidildi.

30 Mart seçimleri öncesi Elazığ AKP teşkilatında yaşanan bu gelişme bugün AKP Genel Merkezi tarafından onaylandı.

Görevden alınan İlçe Başkanlarının yerine yakın bir zamanda görevlendirme yapılacağı açıklanırken, merakla beklenen ilçe belediye başkan adaylarının ise bu hafta içinde belli olması bekleniyor.

MT


Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.