SON DAKİKA

İSRAİL ÇARESİZ          ZORBALIKLA NEREYE?          TÜRKİYE GÜÇLÜ VE HAKLI          VİTES DEĞİŞTİRDİ          Sayı 823          KANDİL IŞİD TEHDİDİNDE          SÜNNÎ İSE DESTEK YOK!          AKP LEVHASI ÇÖPE          DÜNYADA TEK BAŞINA          SAYI 819         

Bugün: 18.12.2017

PALU İHL ÖĞRENCİLERİNDEN BİLGİNOĞLU'NA TEŞEKKÜR

PALU İHL ÖĞRENCİLERİNDEN BİLGİNOĞLU'NA TEŞEKKÜR
Palu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ilçelerine yapılması kararlaştırılan yeni İmam Hatip Lisesi binası için İl Özel İdare Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu'na teşekkür ziyaretinde bulundu.09.03.2013 16:47
 
   
Perşembe günü saat 9.30’da İmam Hatip Lisesi öğrencileri Okul Aile Birliği Başkanı ve İl Genel Meclisi Üyesi Hüseyin Saylan’la birlikte İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu’nu ziyaret etti.
 
Bilginoğlu’na çiçek takdim eden öğrenciler ilçelerine yeni İmam Hatip Lisesi yaptırılması kararı alınmasında büyük gayret gösteren Nazif Bilginoğlu’na teşekkürlerini iletti.
 
 
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in İl Özel İdare Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu ile görüştüğü saatte gerçekleşen ziyarette Geçkil Okul Aile Birliği Başkanı Hüseyin Saylan’dan okulla ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İl Genel Meclisi Üyesi ve İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Hüseyin Saylan ziyaret ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulundu.

4+4+4 eğitim sistemine geçilmesinden sonra İmam Hatiplerin orta kısımlarının yeniden açıldığını ve bu sayede Palu’da da İmam Hatip Okulları’nın lise ve ortaokul düzeyinde eğitime başladığını belirtti.

Palu’da İmam Hatip Lisesine gösterilen ilgiden ötürü yeni bir okul ihtiyacı olduğunu söyleyen Saylan yeni okulun yaptırılması için İl Genel Meclisinden kararın çıktığını belirtti.
 
 
Kararın alınmasında büyük emekleri olan, Vali Muammer Erol, İl Özel İdare Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu, İl Müftüsü Peyami Güngör, İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Yeniyol’a teşekkür ziyareti yaptıklarını söyledi.
 
İl Özel İdare Genel Sekreteri Nazif Bilginoğlu ise yapılan ziyaretten ötürü teşekkürlerini iletti. Eğitim faaliyetlerinin daha sağlıklı yapılması için ellerinden gelen gayreti her zaman vereceklerini söyledi.
 
 
İmam Hatip Okulları’nın büyük öneme sahip olduğunu ifade eden Bilginoğlu ziyarete gelen öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Haber – Foto: Osman Gürses

Diğer İLÇELER haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.