SON DAKİKA

İSRAİL ÇARESİZ          ZORBALIKLA NEREYE?          TÜRKİYE GÜÇLÜ VE HAKLI          VİTES DEĞİŞTİRDİ          Sayı 823          KANDİL IŞİD TEHDİDİNDE          SÜNNÎ İSE DESTEK YOK!          AKP LEVHASI ÇÖPE          DÜNYADA TEK BAŞINA          SAYI 819         

Bugün: 18.12.2017

FESTİVALE ELAZIĞSPOR`DAN BÜYÜK DESTEK

FESTİVALE ELAZIĞSPOR`DAN BÜYÜK DESTEK
Elazığ sinema derneği tarafından organize edilen Uluslararası Çayda Çıra Film Ve Sanat Festivaline Elazığspor kulübünden büyük destek geldi.18.04.2013 00:00

Elazığ Sinema Derneği Başkanı Serdar Kara yaptığı yazılı açıklamada Cuma günü İstanbul`da oynanacak olan Galatasaray -Elazığspor maçına temsilcimizin Uluslararası Çayda Çıra Film Ve Sanat Festivali  tanıtım pankartı ile çıkacağını dile getirdi. 

Konu ile ilgili olarak Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk`ün yoğun girişimleri sonucu futbol federasyonundan alınan izinle Elazığsporlu futbolcular festival tanıtım afişi ile çıkacak. 

Elazığ Sinema Derneği Başkanı Serdar Kara İlimizin önemli organizasyonu olan Çayda Çıra Film Ve Sanat Festivali’ne göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı  başta Elazığspor Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz dedi. 

Diğer KÜLTÜR-SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.