SON DAKİKA

İSRAİL ÇARESİZ          ZORBALIKLA NEREYE?          TÜRKİYE GÜÇLÜ VE HAKLI          VİTES DEĞİŞTİRDİ          Sayı 823          KANDİL IŞİD TEHDİDİNDE          SÜNNÎ İSE DESTEK YOK!          AKP LEVHASI ÇÖPE          DÜNYADA TEK BAŞINA          SAYI 819         

Bugün: 18.12.2017

GENÇLER MÜZİĞİNE SAHİP ÇIKIYOR

GENÇLER MÜZİĞİNE SAHİP ÇIKIYOR
Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi, yılsonu konseriyle tüm Elazığ’ın karşısına çıkmaya hazırlanıyor.03.05.2013 00:49
 

Kaya Karakaya Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi muhteşem bir konserle tüm Elazığ ın karşısına çıkacak. Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde 8 Mayıs 2013 Çarşamba günü saat 20:00’de geleceğin sanatçı adayları olan öğrencilerin vereceği konsere protokol, öğrenci velileri ve tüm Elazığ halkının ilgisinin yoğun olması bekleniyor.

Konserin I. Bölümünde koro şefi Doğan GÜNEŞ yönetimindeki Oda Orkestrası klasik müzik eserlerini, II. Bölümde ise Atıl SER yönetimindeki koro yurdumuzun çeşitli yörelerine ait olan Türk Halk Müziği eserlerini seslendirilecekler.

Konser hakkında bir açıklama yapan K.K. Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Müdürü Mustafa ATİLLA şunları söyledi: “Öğretmen ve öğrencilerimiz büyük bir özveriyle bir aylık bir zaman içerisinde hazırlandıklarını en iyisini yapmak için gösterdikleri gayrete ben şahsen şahidim. Çok yoruluyorlar ama gösterecekleri başarıyla herkesin çok beğeneceğine ve çocuklarınızla gurur duyacağınıza yürekten inanıyorum. Çünkü biz çocuklarımızla çok gurur duyuyoruz.”

Sanatın topluma daima ileriye doğru yön veren bir güç olduğunu ve sanata destek vermeye devam edeceklerini bildiren ATİLLA bu konserin hazırlanmasında emeği geçen bütün öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek tüm Elazığ halkını Çarşamba günkü konsere davet etti.

HG
 

Diğer KÜLTÜR-SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.