SON DAKİKA

İSRAİL ÇARESİZ          ZORBALIKLA NEREYE?          TÜRKİYE GÜÇLÜ VE HAKLI          VİTES DEĞİŞTİRDİ          Sayı 823          KANDİL IŞİD TEHDİDİNDE          SÜNNÎ İSE DESTEK YOK!          AKP LEVHASI ÇÖPE          DÜNYADA TEK BAŞINA          SAYI 819         

Bugün: 18.12.2017

MEVADAN TASAVVUF MUSİKİSİ KONSERİ

MEVADAN TASAVVUF MUSİKİSİ KONSERİ
Ünlü Gazelhan İsmail Coşar, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Elazığ’da konser verecek.09.04.2013 12:16Ünlü Gazelhan İsmail Coşar, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde Elazığ’da konser verecek.

Memurlar Vakfı Elazığ Şubesi, kutlu doğum Haftası münasebetiyle bir dizi etkinlik düzenleyecek.

Vakıf Başkanı Murat Güler, yaptığı açıklamada, 1995 yılında kurulan Memurlar Vakfı’nın Elazığ`daki faaliyetlerine 1997 yılında başladığını hatırlattı.  Vakfın amacının her branş ve derecedeki kamu personeli ve benzeri meslek erbabı ile emekliler arasında sosyal ve ekonomik yardımlaşmayı, dayanışmayı ve kaynaşmayı sağlamak olduğunu belirten Güler, “Hedefimiz; memurlarımızın devletine ve milletine daha verimli ve faydalı hizmet üretmelerini, sosyal, kültürel ve mesleki açıdan daha donanımlı olmalarını, çalışkan, basarîli, hizmet alan vatandaşlara karsı güler yüzlü, her türlü ahlaksızlıktan ve rüşvetten uzak, gördüğü yanlışlıklara karsı duyarlı, yasalar çerçevesinde düzeltilmesi için gayretli, örnek kamu çalışanları olabilmeyi temin etmektir. Memurlar Vakfı, yapılanmasını tüm kamu personeline hitap edebilecek şekilde düzenlemiş olup, faaliyetlerini çalışanlarının aktüel ve mesleki konularda bilgilendirilmesi ve mesleklerinde yetiştirilmelerini temin amacıyla, değişik konularda uzman (gazeteci, eğitimci, yönetici vb.) kişilerin katilimi ile konferans, seminer, panel ve söyleşiler düzenlemektedir.” dedi.

Vakıf bünyesinde Kültür ve Sanat merkezi kuracaklarını belirten Güler, “Nisan ayı içerisinde kurulacak olan kültür sanat merkezimizle çalışmalarımız artarak devam edecektir. Bu kapsamda Vakfımızın öncülüğünde kurduğunuz tasavvuf musikisi korosu tarafından organize edilen ve Kutlu Doğum Haftasında gerçekleştirilecek olan Konsere ünlü Gazelhan Sayın İsmail Coşar konuk sanatçı olarak katılacaktır.  Uzun süredir hazırlıklarını devam ettiren tasavvuf musikisi koromuz konserde Şef Ahmet Yüce yönetiminde ilk konserini vermiş olacaktır. Konserimiz 10 Nisan 2013 Çarşamba günü saat 20.00’de Fırat Üniversitesi AKM’de gerçekleşecektir.” İfadelerine yer verdi. 

Diğer KÜLTÜR-SANAT haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.