SON DAKİKA

İSRAİL ÇARESİZ          ZORBALIKLA NEREYE?          TÜRKİYE GÜÇLÜ VE HAKLI          VİTES DEĞİŞTİRDİ          Sayı 823          KANDİL IŞİD TEHDİDİNDE          SÜNNÎ İSE DESTEK YOK!          AKP LEVHASI ÇÖPE          DÜNYADA TEK BAŞINA          SAYI 819         

Bugün: 18.12.2017

Saadet Partisi`nde Yalancı Bahar Sona Erdi

Saadet Partisi`nde Yalancı Bahar Sona Erdi
Kamalak`ın sözlerinin mürekkebi kurumadan meydana gelen uygulamalar ise Saadet Partisi Genel Başkanı`nı yalanlar türden.18.04.2013 23:24
WWW.İVEDİHABER.COM

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak 2012 Aralık ayında Dr. Fatih Erbakan’ın elini sıkmış ‘ Erbakan ailesiyle aramızda bir sorun yok. Kim demiş kendilerini yasakladığımızı. Öyle bir şey yok!’ demişti. Kamalak’ın sözlerinin mürekkebi kurumadan meydana gelen uygulamalar ise Saadet Partisi Genel Başkanı’nı yalanlar türden.

NECMETTİN ERBAKAN’IN ÇOCUKLARINA GEÇİT YOK!

Gel gör ki uygulama hiçte öyle değil. Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin anma haftasının öncesinde başlayan yasaklamalara her gün bir başkası ekleniyor. Erbakan ailesinin fertleri başta Saadet Partisi ve Anadolu Gençlik Derneği olmak üzere MİLKO’ların programlarına davet ettirilmiyor. Teşkilat mensuplarının Fatih, Zeynep ve Elif Erbakan’ı davet etmek istedikleri programlar bir bir iptal ediliyor yahut davet edilmeleri bir şekilde engelleniyor.

MİLLİ GÖRÜŞLÜLÜER ÇIKIŞ YOLU ARIYOR

Milli Görüşlüler, teşkilatın Erbakan Ailesini görmezden gelem politikasına karşın çeşitli çıkış yolları bulup Erbakan soyadına olan hasretlerini platformlar yoluyla gidermeye çalışıyorlar. Ve fakat bu duruma da tahammül edemeyen Balgat Sultası, Milli Görüş’ün yayın organı Milli Gazete’nin ana sayfasından AÇIKLAMA yayınlayarak Zeynep ve Elif Erbakan’ın katılacağı programları dolaylı yoldan boykot etmeye çalışıyorlar.

MİLLİ GAZETE YOLUYLA BOYKOT!

Milli Gazete’nin dünkü nüshasında yer alan açıklamada “Genel Merkez il-ilçe ve yan kuruluşlarımızın bilgisi dışında zaman zaman çeşitli organizasyonlar yapılmak istenmektedir. Bu meyanda İstanbul’da `Saadet Partisi Kadın Kolları Platformu` adı altında bir toplantının yapılacağı duyurulmaktadır. Saadet Partimizin, Genel Merkez Kadın Kollarımızın ve İstanbul Kadın Kollarımızın böyle bir isimle yapılanmadı ve organizasyonu yoktur. Camiamıza saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

KAMALAK NE DEMİŞTİ:


Mustafa Kamalak, Dr. Fatih Erbakan’ın elini sıkarak kameralar karşısında şunları söylemişti: “Bizim aramızda bir ihtilaf yok. Ama birileri varmış gibi gösteriyor. Sosyal medya ve benzeri platformlarda, Saadet Partisi´nde bir takım ayrılıklar, gayrılıklar varmış gibi notlar düşülüyordu. Tweet´ler geçiliyordu. Buna son verebilmek amacıyla Değerli Fatih Erbakan kardeşimiz aramızda. Bu tür şeylere son verebilmek amacıyla bir araya gelindi. Allah kendisinden, sizlerden ve bütün kardeşlerimizden razı olsun” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, GİK Üyeleri arasında oturan Başdanışman Dr. Fatih Erbakan´nın yanına gidip kucaklaşıp tokalaşarak medyaya birlik ve beraberlik görüntüsü verdi. Kamalak, “Bizim aramızda bir ihtilaf yok. Ama birileri varmış gibi gösteriyor” demişti.

ERBAKAN AİLESİNİ İSTEMİYOR DİYE KURTULMUŞ`A BAYRAK AÇMIŞLARDI

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve YİK Başkanı Oğuzhan Asiltürk, Erbakan ailesini GİK listesine almadı diye zamanın Genel Başkanı Numan Kurtulmuş`a karşı bayrak açmış, ortalığı ayağa kaldırmışlardı. Saadet Partisi`nin ağabeyleri şimdilerde Numan Kurtulmuş`a rahmet okutacak eylemlerde bulunuyor ve Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan`ın emaneti olan çocuklarına karşı her türlü engellemeyi yapıyorlar.

Diğer MİLLİ GÖRÜŞ haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.